Замки

Замок «Кобра»

Замок «Кобра» — це замок XXI сторіччя. В основу принципу його роботи покладена таймерна електронно-кодова система, яка знайшла своє використання у сучасних замках.

Електронний ключ замка забезпечує більш ніж 1 000 000 000 кодових комбінацій, а секретність механічного замку може бути від 10 000 до сотень тисяч комбінацій, в залежності від типу використаної циліндрової вставки. Після двох неправильно введених кодових комбінацій вмикається звукова сирена на 30 секунд, а сам замок блокується на 12 хвилин.

Внутрішня ручка замка не блокується, а працює автономно, що є дуже важливим з точки зору пожежної безпеки.

Замок «Кобра» — це захист XXI сторіччя Вашої оселі та офісу.

Далі...

Замок «Європейський»

Кодовий електронно-механічний замок «Європейський» — це охоронна система, захищена патентами України й зарубіжними патентами.

Універсальний ключ дозволяє швидко та легко набирати коди доступу та керувати всіма функціями замка. Замок має більш ніж 16 млн. можливих кодових комбінацій. Втрата ключа не загрожує Вам неприємностями, оскільки без знання потрібного коду ключ не відкриє замок, а після двох невірно введених кодових комбінацій ключа замок блокується на досить тривалий час (також можлива подача сигналу на охоронну сигналізацію).

Внутрішня ручка замка не блокується, а працює автономно, що є дуже важливим з точки зору пожежної безпеки.

Замок «Європейський» — найкращий захист Вашої оселі та офісу.

Далі...