Продукція

Останнім часом в ІТ-індустрії, а також житловому та промислово-комерційному будівництві все більше і більше уваги приділяється проблемі захисту від несанкціонованого доступу.

Запропоновані нами ВІК-ВАК-технології дозволяють вирішити не лише проблему несанкціонованого доступу, але і проблему персоналізації комп'ютерної техніки, фото- та відеоапаратури, авто- та мототехніки.

В основі ВІК-ВАК технологій лежить простий на вигляд, але надійний в експлуатації ключ ідентифікатор-аутентифікатор Бардаченка (BIK-ВАK, Bardachenko Identification Key — Bardachenko Authentication Key). Особливості ключа ідентифікатора-аутентифікатора ВІК-BAK детально представлені у розділі «Ключ ВІК-BAK».

Важливо зауважити, що на технічні рішення, покладені в основу ВІК-ВАК технологій, отримані чи знаходяться у стадії отримання патенти України, Росії, Китаю, США, Німеччини, Канади.

В якості підсумку цього невеликого огляду, хотілося б скористатися словами промови мера міста Радома (Польща) Зджислава Мархтновскі, яку він виголосив після презентації професором Бардаченком В. Ф. ВІК-ВАК-технологій: «Винаходи, які Ви продемонстрували, за нашою думкою, можуть здійснити революцію на світовому ринку систем безпеки завдяки підвищенню рівня безпеки при одночасному спрощенні їх експлуатації. Ідея універсального ключа може підвищити рівень комфортності життя мільйонів людей, які з великим бажанням звільняться від обтяжуючих їх зв'язок ключів».