Програми

BIK-BAK Персоналізація

«BIK-BAK Персоналізація» — апаратно-програмний комплекс для ідентифікації та аутентифікації користувачів із захистом каналу.

BIK-BAK Персоналізація

Користувач може використовувати ключ BIK як окремо, так і сумісно з клавіатурним паролем. При сумісному використанні з'являється можливість введення найпростіших паролів, наприклад: імена, дати, числа, слова і т. і.

Галузь призначення програми розповсюджується на будь-які додатки, які потребують ідентифікації та аутентифікаціі користувача з допомогою паролю: це програми шифрування, пакування, поштові клієнти, браузери та ін. Її також можливо використовувати в будь-яких діалогах операційної системи, що потребують введення паролю: при доступі до мережевих ресурсів, запуску програм від імені іншого користувача, а також при ідентифікації та аутентифікаціі користувача на етапі входу до системи.

Застосовується разом з пристроями
«Рідер для ключа BІK-ВАК» та «Миша комп'ютерна персоналізована».

Далі...

BIK-BAK Steganos

Програма «BIK-BAK Steganos» дозволяє розміщувати довільні дані в контейнері, в якості якого виступає графічне зображення. При цьому дані попередньо шифруються з використанням ключа BIK-BAK і записуються в молодші біти зображення в псевдовипадковому порядку, який також задається ключем.

Робота з програмою нагадує роботу з архівами в більшості програм-архіваторів, з основною відмінністю, яка полягає в необхідності вибору контейнеру. Працювати з контейнерами можна як в мультидокументному режимі, так і в спрощеному діалоговому режимі.

BIK-BAK Steganos

Застосовується разом з пристроями
«Рідер для ключа BІK-ВАК» та «Миша комп'ютерна персоналізована».

Далі...